Homeopatie
Bohdan Vrabec

Jak jsem se dostal k homeopatii

Moje fotka

V roce 1985 kdy bylo mému synovi 5 měsíců, onemocněl těžkou hnisavou angínou, kterou doprovázely i vysoké horečky. Přivolaný lékař předepsal antibiotika a doporučil zábaly na snížení horečky. Antibiotika ani zábaly moc nepomáhaly a já pocítil velký strach o synův život. Ke strachu se ještě přidal silný pocit bezmoci, že ani lékařská věda ani já mu nemohu pomoci. Po několika dní strachu přece jen antibiotika zabrala. Pro mne však tato zkušenost znamenala začátek hledání jiných způsobů léčby chorob, než které nabízí klasická medicína. Po delším hledání jsem objevil pro mě tehdy jediný dostupný způsob pomoci - fytoterapii. Začal jsem se jí intenzivně zabývat a studovat byliny.

Po roce 1989 po změně politické situace jsem se stále častěji dočítal v časopisech o do té doby mně neznámém způsobu léčení chorob – homeopatii. Byl jsem fascinován zákonem podobnosti a překvapen léčebnou úspěšností (navíc bez vedlejších účinků). Případy uzdravených lidí (dospělých i dětí), kterým nedávala klasická medicína již žádnou šanci, mě motivovaly v dalším intenzivním studiu homeopatie a rozhodly o dalším smyslu mého života. V roce 1997 jsem začal studovat homeopatickou školu v Praze. Po 3 letech studia jsem úspěšně absolvoval závěrečné zkoušky a po úspěšné léčbě mé rodiny a příbuzných jsem začal praktikovat i pro veřejnost.

Kniha Homeopatie - Jak ji vnimam ja

V roce 2015 jsem napsal a vydal knihu Homeopatie - Jak ji vnímám já, která je jakýmsi průřezem mé více než patnáctileté praxe v léčení za pomoci homeopatie. V knize se dopodrobna věnuji konkrétním případům závažných onemocnění, při kterých se mnou aplikovaná léčba homeopatiky pacientům osvědčila mnohdy až k úplnému vyléčení.

Knihu je možné objednat e-mailem na adrese bvrabec@seznam.cz anebo mě kontaktujte telefonicky na čísle +420 776 228 259.

Ukázka z knihy: Případ Bulimie